Hogwarts

Magic School

ИндексИндекс  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Срещи за клуба.

Go down 
АвторСъобщение
Lime
Зам.директор
Зам.директор

Брой мнения : 258
Местожителство : Грифиндор,Хогуортс

ПисанеЗаглавие: Срещи за клуба.   Чет Юни 18, 2009 5:55 pm

Тук ще се състоят срещите с тези ,които са записани в клуба.

_______
Започваше първата сбирка на клуба.Той все още си нямаше име.Но то не беше от голямо значение.Студено изглеждащата стая беше тиха.Имаше предостатъчно място за плануваните упражнения.Тук имаше всичко необходимо.
Тук беше превъзходното място.Тя беше висока също така беше снабдена със всичко необходимо.А най-хубавото беше ,че никой не можеше да ги хване.

Cause I die inside, every-time I close my eyes,
And imagine myself living without you.
Върнете се в началото Go down
http://magicschool-hogwarts.bulgarianforum.net/forum.htm
Lime
Зам.директор
Зам.директор

Брой мнения : 258
Местожителство : Грифиндор,Хогуортс

ПисанеЗаглавие: Re: Срещи за клуба.   Пет Юни 19, 2009 10:59 am

Всички влязоха и се наредиха.Хилари беше най-отпред.
-Здравейте на всички.
не последва отговор.
-Предполагам знаете защо сме се събрали.Това е клуб ,в който ще се научим как да използваме магиите така за да бъдат на наша страна при защита и т.н.Надявам се да се забавляваме истински и ако има въпроси питайте.
Никой не пророни и думичка.
-Добре тогава.Ще започнем с някои магии за защита.
Добре е да знаете ,че тези магии са дясната ръка на един магьосник.Колкото по-добре ги усвоите ще ви служат дълго особено в тези времена.Затова нашата цел е точно тази-искаме да се научим да се защитаваме.
Магията "Вцепени се" ще ви помогне да се защитите.Това е много важна магия и искам всички да я усвоите.
Така сега искам да застанете по двойки и да се упражнявате.
И искам да кажа ,че "Вцепени се" има заклинание ,която магия за свестяване, действа обратно на зашеметяващо заклинание. Това е "Енервате" сега нека да го повторите.
Всички изрекоха няколко пъти на глас заклинанието.
-Добре!Хайде разпределете се.Да започваме.
Всички си намериха другарче без Ванеса.Тя стоеше сама.Хилари отиде до нея и и каза:
-Хайде не се срамувай ела да се упражняваме двете.
Тя стана весело и започнаха да се упражняват.
От всички страни се чуваше смях ,падаще деца и изтрелващи се магии както и крещясъци...
____
Вие можете да разказвате под формата на РП как сте прекарали по време на срещите.

Cause I die inside, every-time I close my eyes,
And imagine myself living without you.
http://magicschool-hogwarts.bulgarianforum.net/forum.htm
tropic fruit
Хафълпафка
Хафълпафка

Брой мнения : 20

ПисанеЗаглавие: Re: Срещи за клуба.   Пет Юли 17, 2009 11:34 am

Вани беше се облегнала лакти на коленете и беше скрила лицето в шепите си. Тогава пред нея се появи едно усмихнато момиче със руса коса. Вани вдигна глава и тогава тя каза:
-Хайде ела. Не се срамувай! Днес ще се упражняваш с мен.
Вани се усмихна и стана щастлива. Подготви си проъчката и двете започнаха да се упражняват.
Отсякъде се чуваше смях и веселба. Вани не беше много добра във магиите ,защото допреди е била мъгъл. Затова сега тя не беше много добра ,но полагаше огромни усилия. Хилари наистина й се усминха като видя как момичето опитва да се справи. Тя спря отиде при нея и каза:
- Много добре се справяш.
Момичето сведе глава и каза:
- Надявам се ,защото не съм ползвала преди магии. Осиновена бях от мъгъли. И сега се опитвам колкото и зле да е. Попринцип съм буйна ,но сега след непознати ми е малко притеснено.
Хилари се разсмя и допълни:
-Добре тогава! Аз съм Хилари и съм от Грифиндор.
-Аз съм Ванеса и съм от Хафълпаф.
Двете момичета се попадоха ръце. Тогава Хилари се върна отново на мястото си и каза:
-Сега се съсредоточи максимално и ме зашемети!
Тогава Ванеса извика със всичка сила:
-"ВЦЕПЕНИ СЕ"
Всички млъкнаха. Всички се обърнаха към тази двойка дуелиращи се момичета. Никой не смееше да се обади ,а само гледаха. Хилари беше изхвърчала на голамо растояние от мястото на което стоеше преди малко. Сори Ванеса беше втрешена. Тя несе беше осъзнала и се пулеше ,а ХИлари продължаваше да лежи. Но се осъзна и каза като се запъва:
-Добре -ъх Ванеса! -Ъх Не беше -ъх зле.
Тогава тя се опомни и тихичко се засмя. А после Хилари допълни вече уверено:
-Хайде де какво сте ме зазяпали не сте на театър. Тогава всички светкавично се обърнаха и продължиха да се упражняват. Тогава Хилари отида до мястото си и те продължиха да се зашеметяват...
Джон Джеимс Джонсън
Учител.
Учител.

Брой мнения : 86

ПисанеЗаглавие: Re: Срещи за клуба.   Пет Юли 17, 2009 1:15 pm

Джон не познаваше никои затова стоеше настрани от другите и само наблудаваше.Докато Хилари се дуелираше с Ванеса и в момента във който момичето я зашемети тя си обърна главата и видя как Джон стои и наблюдава. Тогава отиде и каза на Ванеса:
-Искаш ли да се дуелираш с това момче.-попита тя и погледна Джон.
-Добре!-съгласи се щастлива Ванеса.Тогава Хилари отиде при Джон ,погледна го в водносините му очи и му каза:
-Май скучаеш?
-Да, познавам само теб, а не искам да ти досаждам...
Хилари се усмихна мило и му подвикно весело:
-Хайде де! Ела ще те запозная. Познавам всички от Грифиндор и може по-късно да ви запозная. Хайде ела!
-Къде ???
-Ще те запозная с едно момиче от Хафълпаф! Хайде де! Не се срамувай. - Хилари щастлива го задърпа.
-Добре де - каза Джон и се засмя.-Само по полека че ще ме осакатиш.
Тя се захили и отиде при Ванеса с думите:
-Ванеса,Джон. Джон,Ванеса.Двамата си подадоха ръце, а Хилари стоеше помежду им.И пронони набързо със висок тон:
-Е хайде тогава хваштайте пръчките и започвайте да се зашеметявате!Джон и Ванеса се уплашиха от високия тон с който говори Хилари. Те я погледнаха ядно ,а тя просто се усмихна и каза:
-Какво де.... Весела съм.Двамата се засмяха ,а Хилари им обърна гръб и се запъти към останалите ученици и заедно със себе си взе и веселата си усмивка.
Лиз Гонт
Грифиндорка
Грифиндорка

Брой мнения : 132
Местожителство : There in Hoguarts :)

ПисанеЗаглавие: Re: Срещи за клуба.   Съб Юли 18, 2009 2:02 pm

Всички в нужната стая се справяха наистина добре със зашеметяващото заклинание, е почти всички...
Лиз все още не го беше усвоила добре.
-Защо нищо не става! Mad Mad Mad Mad Mad отчая се тя.
-спокойно не става от първия път!-каза Алис която днес се бе съгласила да се упражнява с нея.
-Да но при мен не стана и от втория , и от третия...аз съм безнвадеждна!-умърлуши се тя.
-Пробвай пак -каза Алис -сигурна съм че тзи път ще се справиш.
Лиз стана малко по-уверена.Тя опита още няколко пъти
-Вцепени се!(от пръчката й изхвръкнаха няколко искри) Вцепени се!(пак искри)ВЦЕПЕНИ СЕ!
И стана!...е ... или поне нещо такова. Заклинанието за малко да уцели Хилари , която тъкмо идваше към тях.За щастие тя го отблъсна бързо и не се вцепени.
-Е поне имаш напредък! Smile Smile Smile -каза Алис.
Лиз леко се усмихна и се обърна отново към Хилари
-О, Добре ли си? Наистина много съжалявам!!!!!!!
-Спокойно , добре съм!Видях че не се справяш много добре.
-Ами , аз....-само промълви Лиз и отново се умърлуши.-Аз съм безнадеждна! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
-Не говори така , според мен можеш да го направиш , сига да повярваш.Не бива да се отчайваш!
Лиз се изправи , а Хилари подшушна нещо в ухото й. Лиз здраво стисна пръчката си Пое си спокойно дъх и насочи пръчката си към Алис. Последва едно великолепно зашеметяващо саклинание.
-Успях!
Аз го направих! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
А пред нея Хилари направи контра заклинание на Алис.
-Нали не мислеше да я оставиш така Laughing
-Не разбира се ! Smile Smile Smile
- Е да ви изчакам да си побъбрите или ще продължаваме с упражненията? tongue tongue tongue
Ще продължаваме -обърна се Лиз към нея.
- Е аз ще тръгвам.
-Добре -каза Алис- Хайде да продължаваме с упражненията.
и така целият час продължи много забавно за Лиз и Алис докато двете се упражняваха.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Срещи за клуба.   

Срещи за клуба.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1